שאלות נפוצות

איך מזמינים סרטים באמצעות הכרטיסייה?

אחרי שרכשתם כרטיסייה, הכנסו לכל אחד מעמודי הסרטים שאתם מעוניינים לצפות בהם (או לרשימת הצפייה שלכם), ולחצו על כפתור הרכישה. לאחר שבחרתם את הסרט הראשון, לחצו על הכפתור "מימוש כרטיסייה" והזינו את תעודת הזהות שלכם. המערכת תזהה את המנוי שברשותכם ותעדכן את סכום התשלום ל0 ש"ח. המשיכו להוסיף סרטים להזמנה בהתאם לסוג הכרטיסייה שברשותכם, באמצעות לחיצה על כפתור "הוסף סרט". לאחר שסיימתם למלא את ההזמנה שלכם, לחצו על הכפתור "מימוש כרטיסייה" לצד כל סרט ולאחר מכן לחצו על הכפתור "הבא" שבתחתית המסך. בשלב הבא מלאו את פרטיכם האישיים ולחצו על "סיים הזמנה". הקישורים לצפייה יישלחו אליכם במייל. כמו כן תוכלו לגשת אל הסרטים באמצעות התחברות לאזור האישי בקטגורייה "ההזמנות שלי".

רכשתי כרטיסייה, עכשיו מה?

1.     הכנסו לעמוד הסרט בו תרצו לצפות על ידי לחיצה על כפתור:" למידע נוסף"

2.     לחצו לרכישה

3.     בחרו את סוג הכרטיס ולחצו על מנוי/ כרטיסייה

4.     הזינו את מספר הטלפון הנייד שלכם ללא רווחים או מקפים

5.     הזינו את הקוד שנשלח אליכם זה עתה לכתובת המייל שלכם ולחצו "אישור" ו "הבא"

6.     יפתח חלון עם כל הפרטים המזהים שלכם. אנא וודאו שקראתם ואשרתם את תנאי השימוש ולחצו "הבא".

7.     הלינק לצפייה בסרט יישלח אל כתובת המייל שלכם. תוכלו לפתוח את הלינק לצפייה גם דרך ה"אזור האישי"

לאחר שרכשתי את הסרטים, מה הדרך הכי קלה לצפות בהם?

לחצו על הכפתור "אזור אישי" שנמצא בסרגל העליון באתר שלנו ובחרו באפשרות "ההזמנות שלי". הזינו את מספר הנייד שאתו ביצעתם את הרכישה ולאחר מכן יישלח אליכם קוד חד פעמי לנייד. לאחר מכן הזינו אותו בשדה הרלוונטי והמערכת שלנו תזהה אתכם. כל הסרטים שהזמנתם יופיעו לכם על המסך ותוכלו להפעיל אותם. במידה ואינכם מצליחים להתחבר, תוכלו לצפות בסרטים גם באמצעות לחיצה על קישורי הצפייה שנשלחו אליכם למייל בסיום הזמנת הסרטים.

מדוע מספר הכרטיסים לכל סרט מוגבל?

הסרטים המוקרנים בדוקוטקסט מוגנים בזכויות יוצרים והם אינם תוכן מקורי של הפסטיבל. לכל סרט יש חברת הפקה והפצה משלו, ובהתאם לכך הסכמי ההקרנה של הסרטים בפסטיבל נסגרים עמם. בדומה למגבלה של כרטיסים באולמות, כך גם התבקשנו לייצר הגבלות לכמות הצופים באונליין.

מאילו מכשירים ניתן לצפות בסרטים?

ניתן להפעיל את הסרטים מכל מכשיר שברשותכם, לרבות טלפונים חכמים (סמארטפונים).

לחוויית צפייה מיטבית, אנו ממליצים לצפות בסרטים באמצעות מחשב ולא דרך המכשיר הסלולארי.

מתי אפשר לצפות בסרטים?

באפשרותכם להפעיל את הסרט בכל שעה שתרצו במסגרת התאריכים המופיעים בכל אחד מעמודי הסרטים. שימו לב! מרבית הסרטים זמינים לצפייה לאורך כל ימי הפסטיבל. 3 סרטים בלבד זמינים רק ל-24 שעות. לרשימת הסרטים המלאה והזמנת כרטיסים לחצו כאן.

האם כל הסרטים מתורגמים לעברית?

כן, על מנת לבחור את שפת הכתוביות הרצויה (עברית/ אנגלית) בסרטים המאפשרים זאת, יש ללחוץ על כפתור הCC  שמופיע מצד ימין בקצה התחתון של נגן הסרט.

האם ניתן לצפות בסרטים מחו''ל?

לא. הסרטים המופיעים בתוכניית הפסטיבל פתוחים לצפייה מהארץ בלבד. לא ניתן לרכוש כרטיסים לצפייה בסרטים אלה מחו"ל